seks przez telefonPoznamy nasze ciała, a kiedy ciała staną się sobie nawzajem znane, spleciemy w całość nasze własne historie, których nikt dotąd nie opowiadał żadnemu innemu człowiekowi. to opowiadanie nie zakończy się, póki nie zespoli nas wszystkich.

Wpadła w euforię, jak gdybyśmy już poddali się jej zamiarom. Ale nagle cień omroczył jej twarz.

Oto co na mnie spadło owej nocy, ukazując to, co mogłoby się stać naszym doświadczeniem. Ale przegrałam znowu, prawda? tak jak przegrywałam z k:iżdym z was z osobna. Bo to się może spełnić tylko wtedy, kiedy spada na was jak olśnienie, a wy nie chcecie mu się poddać. Tylko pani z sex telefonu znalazł w sobie dość odwagi. Jerry nie zechce go naśladować, ani Tony. Tak więc.

To nie była właściwie odwaga wtrącił pani z sex telefonu z goryczą. Zwariowałem, to wszystko. byłem napalony, podgrzało mnie, kiedy na cióbie patrzyłem, łażącą tu na golasa. Tak napalony, iż zerżnąłbym cię w samo pcłudnie na głównej ulicy Dallas.

Pomyślałem sobie, iż się stara. Zbliża się do rzetelności i prawdomówności, której seks telefonistka oczekuje po każdym z nas. seks telefonistka uśmiechnęła się.


Copyright © 2017 sex telefon całodobowy