Mając już fajneStosunek da się uprawiać na mnóstwo różnych styli i nie mam na mysli tu wyłącznie o wykorzystywanie z obrazowych przykładów prezentowanych w filmach erotycznych. Warto go także szkolić poprzez telefon, jeśli jedynie pozna się reguły opisywanej przyjemności.

Główną regułą będzie znalezienie odpowiedniego czasu na wykonanie konwersacji. Nie trzeba albowiem dzwonić wtenczas, gdy ma się w swojej łepetynie sporo obowiązków, jakie nie pozwalają się rozluźnić. Należy ponadto upewnić się, czy nikt nie będzie w takim okresie dezorganizować, czyli wydzwaniać jedynie wówczas, jak ma się wolne mieszkanie. Jeśli w czasie pogaduszki mężczyzna niespodzianie usłyszy domowego współlokatora pukającego do drzwi to na bank nie będzie umieć podtrzymać swojego ostrego uniesienia.

Mając już fajne oraz kameralne stanowisko, należy wejść do atrakcji. Telefonując, warto absolutnie się odstresowac i pomyśleć o przedmiotach tabu. Sex telefon pozwala na zboczenia i nie aprobuje książkowych zwrotów i wysoce dyplomatycznych słów.

Wymaga być dosadny, dlatego tak powinno się utrzymywać konwersację. Aby była ona jeszcze ładniejsza, warto dopasować się w jakąkolwiek funkcję. Etapami poczuć się przy słuchawce jak w prawdziwym obrazie erotycznym i zagrać np. pielęgniarkę, żandarma albo pożądliwą mniszkę. Warto gadać o wszystkim tym, co żądałoby się realizować z drugą osobą. Dla osobowości niezwykle nieustraszonych doskonałą opcją potrafi być uprawianie takiego telefonu w asyście (zobacz sex telefony) partnerki. Konkluzja o tym, iż ktoś podsłuchuje owych nieprzyzwoitych opowieści jest rozbrajająca i dostarcza subtelny dopływ emocji.

Bezspornie musisz tak prowadzić sex telefon, by to on powodował przyjemność. Mężczyźni bywają odmienni i inne są ich zainteresowania intymne i wynaturzenia. Jakikolwiek natychmiast też pozna, co działa na niego intensywnie i najlepiej. Wówczas zaraz z swobodą rozpocznie przeprowadzać pogawędki telefoniczne ciężkie od intymnych podtekstów. zmysłowych wyrażeń i przewrotności.

Informacje

Dodany: 2019-04-17
Kategoria: Miłość

Tagi dla artykułu

(zobacz sex telefony), związki
Twierdząc iż w
Jaka karta tarota
seks telefon

Copyright © 2017 sex telefon całodobowy