Trwałem w postanowieniuWszystko było lekkie i łatwe, nabierało też szczególnego, rodzinnego charakteru, jakbyśmy byli złączeni więzami krwi, a nie małżeństwa. Wspomnienie wydarzeń sprzed chwili, tak kłopotliwych i deprymujących, brzemiennych w wewnętrzne następstwo, tkwiło nam wszystkim gdzieś z pewnością z tyłu głowy. Ale okazaliśmy się zdolni, na tę krótką chwilę, zdobyć się na beztrośką zażyłość.

Trwałem w postanowieniu, iż jak tylko łódź rano powróci z lądu, opuszczę dom Marii. Nie zdarzyło się nic takiego, co by mogło zmienić tę decyzję. Szanowałem zarówno powagę kryzysu, jaki przeżywała seks telefonistka, jak i desperację, z jaką pragnęła go przezwyciężyć. Ale wiedziałem, iż nie (szczegóły tutaj) zdołam skapitulować do tego stopnia, by się nagiąć do proponowanego przez nią nowego sposobu życia.

Mógłbym oczywiście sam wspomóc ją na duchu i ciele. Nawet teraz, patrząc na jej śliczne piersi, wyłaniające się spod rozchylanego szlafroka, byłbym gotów iść z nią do łóżka. Czułem w jądrach nieprzeparte narastanie gotowości do wydarzeń, na które nie mogę sobie pozwolić. Bo seks telefonistka sądziła, być może

słusznie, iż sam nie potrafię uleczyć schorzenia jej duszy.

Informacje

Dodany: 2020-01-16
Kategoria: Mężczyzna

Tagi dla artykułu

dieta, (szczegóły tutaj)
Mąż idealnie edukuje
Lovemaps: Clinical
seks telefon

Copyright © 2017 sex telefon całodobowy